• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi

 

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİ
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

 Mençuna konakları

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret519519
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.496013.5501
Euro15.469115.5311
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 533 527 4212 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

artvin-arhavi-dag-evleri


Artvin Arhavi Dağ Evleri 

Artvin Arhavi Dağ Evleri

       Artvin dağ evleri deniz ve kumsallardan uzak tam tersine orman ve doğa içerisindeki sessiz, sakin bir ortamda dere sesleri ile uyuyarak kuş sesleri ile uyanmaktır. Son yıllarda tatilciler tarafından karadeniz bölgesinde tatil yapmak için yoğun bir çaba harcamaktadırlar. Gerek yurt dışı Arap turistlerin gerekse yerli tatilciler tarafından karadeniz bölgesi Artvin Arhavi dağ evleri ve yerlerine ilgi oldukça fazladır. Artvin Arhavi Dağ Evleri    

Artvin Arhavi dağ evleri ve konaklama şehir gürültüsünden uzak, yoğun iş hayatının yorgunluğunu atmak için oldukça ideal yerlerdir. Yabani hayatların yoğun olduğu dağ evleri ahşap yada kütüklerden yapılan yapılardır.Artvin Arhavi Dağ Evleri    


          Artvin Arhavi'deki dağ evi konumunda olan Mençuna konakları hemen önünde nehir akmaktadır. Kamilet deresi adındaki nehri suyunu içebilir, yüzebilir yada derede kırmızı benekli alabalık tutabilirsiniz. 

          Artvin dağ evleri muthiş manzaralı mekandır. Hemen karşısında orman manzarası, dere ve şelale manzarası ile konaklamayı daha da güzelleştırıyor adeta. Akşamları balkonda demlik çay keyfi yaparken dere ve yaban hayatının yoğun olduğu bu bölge başka bir heyecan katıyor insanlara.

Artvin Arhavi Dağ Evleri
 
        Artvin Arhavi dağ evi fiyatları yöredeki konaklama şarlarına göre en uygun fiyat garantisi ile internet üzerinden indirimimiz vardır. Artvin Arhavi satılık ve kiralık dağ evleri yanında oda&kahvaltı şeklinde en güzel evlerde ve yerlerde tatil yapma imkanlarınız vardır.

        Artvin Dağ evleri genellikle ahşap ve kütük ağaç kullanılarak yapılmış sağlık ve uyku açısından çok uygun konaklama evleridir. Ahşap evlerde nem olayı söz konusu olamaz. Tamamen doğal ağaç ve ahşap yapılardır. Konaklama ve yaşam açısından sağlıklı ve güzel yapılar tatilcilere uygun fiyatlarda günlük kiralanabilen evlerdir. Karadeniz bölgesinde genel olarak dağ yamaçlarına kurulmuş ahşap bungalov evler tercih edilmektedir.

      Artvin Arhavi bölgesinde uygun fiyatlarda tatil yapabileceğiniz ahşap ve ağaç evlerden yapılmış Mençuna bungalov evlerini tercih edebilirsiniz. Mençuna bungalov dağ evleri manzarası ve yapısı oldukça kalıteli orman ve dere manzaralı evlerdir. Hemen mençuna şelalesi karsısında olup şelaleyi gezdikten sonra yakınında konaklama yapabileceğiniz bir mekan.
Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri

 ARHAVİ OTELLERİ

Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat