• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam186
Toplam Ziyaret754695
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

uzungol-rehberi

UZUNGÖL GEZİ REHBERİMençuna Konakları

Uzungöl Rehberi  


           Çaykara'ya bağlı olan uzungöl, Trabzon merkezine 96 km, Çaykara İlçe merkezine 19 km uzaktadır.
            
            Yıl içerisinde yerli turistler kadar yabancı turistlerin de yoğun ilgisini göstermektedir  Uzungöl. Büyük bir heyelanın Haldizen Yaylası'nı ikiye bölmesiyle oluşmuştur bölge. Sık ormanlara sahiptir ve yeşilin her tonunu bünyesinde barındıran ormanlar bölgenin en yaşlı ormanlarına sahiptir.

      
Uzungöl Otelleri

 

      Şekersu Yaylası'nı, Uzungöl'ün en çok ziyaret edilen Garester Yaylası ve tabi ki eşsiz doğasıyla Halzizen Yaylası gezi listenizde mutlaka listenizde yerini almalı.
        Uzungöl'un hakim olduğu doğa içerisinde keyifli ve o kadar da huzurlu tatil için Uzungöl otellerini ve otel fiyatlarını şimdiden araştırmanızı öneririz.      
           Uzungöl'un sahip olduğu doğasında trekking yapabilir, kuş gözlem evlerine gidebilir, eğer bitkilere ilginiz varsa botanık amaçlı turlar düzenliyebilirsiniz. Bitkinin yanısıra  hayvan tüleri de fazladır Uzungöl'de.
      
          
Uzungöl Otelleri
 
       Sadece doğal güzelliğiyle değil, ayni zamanda mideye de hitap etmektedir Uzungöl. Zengin bir mutfak kültürü vardır. Karadeniz'in yöresel yemeklerini Uzungöl'de tadabilirsiniz. Özellikle Uzungöl'deki alabalık tesislerinde  balığın tadına varabilirsiniz. Hemen söyliyelim; mıhlama, lahana çorbası ve etli lahana sarması denenmesi gereken yemeklerin başında geliyor.


Mençuna Şelalesi


         Uzungöl'de yer alan oteller genellikle aile ile yapılan veya arkadaşlarla gerçekleştirilen tatillere hitap etmektedir. Uzungöl'deki oteller her bütçeye hitap edip, ekonomik bir tatil sunmaktadır.  En yakın zamanda rezervasyonunu yaptırıp, Uzungöl'de huzurlu tatil için güzel bir valiz hazırlayabilirsiniz.Arhavi otelleri

Uzungöl otelleri - Türkiye'nin yağmur ormanlarının bulunduğu, Soğanlı ve Kaçkar Sıradağları'nın birleşim yerinde bulunan Uzungöl, ülkemizin en yaşlı ormanlarına ev sahipliği yapmaktadır. Mençuna Konakları

Uzungöl Otel Fiyatları -Karadeniz'de Trabzon yaylalarını süsleyen, yaprak üzerinde bir çiy damlası gibi duran Uzungöl, muhteşem fotoğrafları ile evlerin duvarlarını süslemektedir.

Uzungöl Butik Otelleri -  Uzungöl, tipik Karadeniz iklimine sahiptir. Yılın her mevsimi bol yağış alır. Yağışlar; kışın kar, yazın yağmur şeklindedir.Mençuna Konakları

Uzungöl Pansiyonları -  Uzungöl'de gözlenen kuş türleri arasında yeşilbaş ördek, elmabaş patka, çaprazgaga ve şahin bulunuyor.

Uzungöl Apartları -  Karadeniz denildiğinde akla ilk gelen yer olan Uzungöl, sahip olduğu coğrafyasıyla turistler tarafından ilgi görmektedir.Mençuna Konakları

Uzungöl Restorantları - Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl, yüksek tepelerin arasında bulunan heyelan sonucu oluşmuş bir göl, çevresindeki yerleşke de gölün ismi ile anılıyor.

Uzungöl Uçak Biletleri - Uzungöl uçak bileti ve Uzungöl ucuz uçak biletlerini bulabileceğiniz, Uzungöl uçak bileti fiyatlarını internetten bulabilirsiniz.Mençuna Şelalesi

Uzungöl Hava Durumu - Uzungöl için 5 günlük hava durumu bilgilerini internetten öğrenerek  tatilinizi en doğru zamanda planlayabilirsiniz.

Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat