• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam179
Toplam Ziyaret754688
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

artvin-nerede-kalinir


Artvin'de Nerede Kalınır, Artvin Arhavi Mençuna Konakları

 

   Artvin'de nerede kalınır veya Artvin'de nerede konaklanır? diye araştırma yapıyorsanız size Artvin'de konaklama ve tatil yapabileceğiniz en uygun ve güzel mekanlardan biri Mençuna Konakları'dır. Mençuna konakları Artvin ilinin sahil ilçesi olan Arhavi ilçesindedir. Arhavi ilçesinden 15 km içeride konum olarak Mençuna Şelalesi karşısındadır.
   
  Mençuna konakları ahşap bungalov tesisleriyle bölge mimarisine uygun bir yapıda dizayn edilip otantik ve doğaya uygun taş ahşap yapılardır. Oda&kahvaltı şeklinde çalışmaktayız. Bütün odalarda ve otel genelinde ücretsiz Wi-Fi  bulunmaktadır.


    Artvin bölgesinde toplam 18 adet tesis bulunur. Artvin bölgesinde hizmet veren otellerin ve diğer konaklama tesislerinin kategorilere göre dağılımı şöyle; 8 Otel, 3 Pansiyon, 2 Kent Oteli, 3 Butik Otel, 1 Tatil Oteli, 1Konuk Evi bulunmaktadır.

Artvin'de Kalınacak Oteller

 

Artvin nerede kalınır


Artvinde kalınacak yerler yanında bir de konaklama hizmeti alabileceğiniz Artvin'de kalınabilecek oteller vardır. Bu otelleri şöyle sıralayabiliriz.

Barhal Otelleri
- Yusufeli Barhal bölgesinde hizmet veren otel, pansiyon ve konaklamalardır.

Artvin Merkez Otelleri
- Artvin merkez bölgesinde 3 adet tesis vardır. Artvin merkez bölgesinde hizmet veren otellerin ve diğer konaklama tesislerin kategorilere göre dağılımı

Artvin Hopa Otelleri
- Hopa ilçesinde  bulunan 5 adet Hopa Otelleri, Hopa Pansiyonları ve Hopa şehir otelleri. Cihan Otel, Paluri Otel Hopa, Flash Otel, Heyamo Hopa Otel
Arhavi Otelleri - Arhavi ilçesinde konaklama konusunda sizlere değişik alternatifler sunabiliriz. Arhavi şehir merkezinde 4 adet, 3 adet de butik otel tarzında konaklama tesisi bulunmaktadır.


Artvin'de nerede kalınır
         

     Arhavi ilçe merkezinde Özay Otel, Kurtoğlu Otel, Ermiş Otelleri bulunmaktadır. Yine Şehir merkezine yakın Ezmoce Köy Evi, Osman Ağa Konağı, Pınar Alabalık Konaklama ve Olimbera gibi konaklama yapabileceğiniz yerler vardır. Arhavi şehir merkezinden uzak Mençuna şelalesine en yakın konaklama yeri olarak Menuna Konakları Bungalow tarzında son derece lüks ve otantik tarzında hazırlanmıştır. Mençuna konakları Taş Ahşap kombinasyonuyla yapılan bungalov konaklama tesisidir.

Artvin'de Kalacak Yerler


    Artvin'de nerede kalınır veya Artvin'de kalacak yerler diye araştırma yapmak isterseniz size daha önce de belirttiğimiz gibi Mençuna Konakları veya başka bir deyışle Mençuna konaklama ve bungalov evler en iyi alternatifler arasındadır. Bungalov evler Artvin bölgesinde bulabileceğiniz en güzel ahşap evlerdir. Uygun ahşap ve taş kombinasyonu ile yapılan evler eski yayla evlerinden esinlenerek yapılmıştır. Artvin Arhavi otelleri içinde doğası, şelalesi ve muteşem balkon manzarası ile aile ortamına uygun konaklama ve tatil evlerdir.

Artvin'de kalacak oteller
Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat