• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam64
Toplam Ziyaret746534
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

ayder-yaylasi-konaklama

AYDER YAYLASI KONAKLAMA, ARTVİN ARHAVİ MENÇUNA KONAKLARI             Ayder Yaylası, doğu karadeniz bölgesinde Rize ilinin Çamlihemşin ilçesine bağlı bulunan bir beldedir. Ayder yaylasının güzelliği Avrupalılar tarafından keşfedilmiştir. Daha doğrusu yöre halkı tarafında kullanılan ve bilinen Ayder yaylası, buraya gelen yabancı turistler tarafından turizm merkezi olabileceği keşfedilmiştir. 1998 yılı sonrası yavaş yavaş yöre halkı tarafında konaklama, pansiyon ve oteller yapılmaya başlanmıştır.     

      Ayder yaylası Konaklama yerlerine yerli ve yabancı turistler oldukça fazlasıyla ilgi göstermektedirler. Son yıllarda yurt dışından özellikle Arabistandan oldukça fazla turist gelmektedir. Bunun yanında Ayder kaplıcalarına Türkiye'nin her yerinden şifa ve romatizmal hastalıkları tedavi edici özelliği olan Ayder kaplıcalarına gelen  ayrıca kaplıca turizmi de vardır. 

 ayder yaylasi konaklama
   
     Ayder yaylasına gitmek için özel araçlarla ulaşmak isterseniz Rize Çamlihemşin ilçesinden Fırtına vadisi ve deresinden ulaşabilirsiniz. Ayder yaylası yolları dere ve doğa içerisinden  geçerek tamamen  asfalt olup buradan Ayder Konaklama Evlerine varabilirsiniz.
   
         Ayder Yaylası 2021 otel ve konaklama fiyatları önceki yıllara göre fazla değişkenlik göstermemektedir. Ancak yaz aylarında ve bayramlarda yoğunluk olması sebebiyle fiyatlar ilkbahar ve sonbahara  göre yüksektir. Ayrıca Ayder yaylası konaklama evleri ve yerlerinde tatil yapmayı düşünüyorsanız varsa mutlaka erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. 

Mençuna Konaklama Evleri   

    Ayder yaylası konaklama yerlerinde bayram tatilini ya da Ayder yaylasında romantik balayı yapmak istiyorum derseniz bir kaç ay önceden rezervasyon yapınız. Çünkü bayram tatillerinde Ayder Otelleri ve Ayder konaklama yerlerinde doluluk oranları oldukça yüksektir.

    Erken rezervasyon en güzel Ayder konaklama evlerinde en uygun fiyatlarda rezervasyon yapma imkanına sahip olacaksınız. Bunun yanında konaklama yerlerinin bayram indirimlerinden yararlanabilirsiniz.


     Mençuna Şelalesi

       Ayder konaklama evlerine ben rezervasyon yaptırmadan direkt gezip bizzat oteli ve konaklama yerlerini  görerek rezervasyon yapmak istiyorum derseniz; bahar aylarında gitmenizi öneririm. Çünkü ilkbahar ve sonbaharda yoğunluk fazla olmadığından Ayder Yaylası Konaklama  Evleri Yerleri Fiyatları seçenekleri oldukça fazladır. Ancak bunu bayram günlerinde sakin denemeyin çünkü ortada kalabilirsiniz.

Mençuna Konaklama Evleri


     Ayder Yaylası konaklama evleri ve yerlerinin en güzel pansiyon, bungalov, apart otel ve butik otellerde en iyi fiyat garantisi ile kredi kartına taksit ve indirim imkanları.
     
      Ayder yaylası konaklama yerleri hakkında müşteri yorumları ve değerlendirmelerini mutlaka okuyunuz. Ayrıca Mençuna Konaklama yerlerinin fiyatlari ile karşılaştırarak rüyalarınızdaki oteli seçerek güzel bir tatil yapabilirsiniz.
    Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat