• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi

 

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİ
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

 Mençuna konakları

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam137
Toplam Ziyaret500711
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.19299.2297
Euro10.671010.7138
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 533 527 4212 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

artvin-tatil-evleri-yerleri-otelleri

Artvin Tatil Yerleri, Evleri Ve Köyleri Karadeniz bölgesinindeki Artvin, en güzel dağ ve yayla evleri  ile doğa turizm açısından mükemmel bir şehirdir. 

 artvin arhavi otelleri

Artvin tatil evleri ve yerleri deyince Artvin'deki konaklama ve tatil yapabileceğiniz en güzel mekanlardır. Aklınızda yakın zamanlarda Artvin bölgesine seyahat ve tatil düşünceniz varsa gezebileceğiniz ve konaklayabileceğiniz yerler ve mekanlar konusunda sizlere bilgi vereceğiz. Hatta Artvin'e geldiğinizde nereleri gezebileceğinizi gizli kalmış ve el değmemiş bakir yerler ve en güzel konaklama yapabileceğiniz yerler hakkında sizlere bilgi vereceğim.

Özellikle sıcakkanlı ve güler yüzlü insanları, doğası, köprüleri,manzarası, kiliseleri, camileri ve şelaleleri ile Batum ve Gürcistan'a komşu olan Artvin son zamanlarda turizmin gözdesi durumundadır. Bu bakımdan Artvin'de tatil nasıl yapabilirim veya Artvin'de en güzel tatil nasıl yapılır? sorularını yanıtlamaya çalışalım.

Artvin Tatil Yerleri ve Evleri


      Artvin'de gezilecek görülecek o kadar yerler var ki; buraları gezmek için en az 10 gün ayırmak gerekir. Artvin'in yayla evleri ve yerleri görülmeye değer nitelikte olup genellikle orman ve doğa manzaralı mekanlardır. İlk önce Artvin'de gezeceğiniz ilçeleri ve bölgeyi çok iyi seçmenizi öneririm.

       Artvin Borçka Karagöl, Artvin'de görülmesi ve gezilmesi gereken yerlerden ilk başında gelir. Doğası gölü ve manzarası ile bol bol fotoğraf çekebileceğiniz bir yer. Mevsime göre doğa renk ve kıyafet değiştirir nitelikte bir yer. Burada konaklama yapabileceğiniz bir yer yok ama yakın ilçelerde hizmet veren otel, pansiyon ve ahşap bungalov evler ya da dağ ve yayla evleri bulabilirsiniz. 

borçka karagöl

    Artvin Borçka Karagöl'de yiyip içebileceğiniz mekanlar konusunda da fazla şansınız yok. Bir tane valilik tarafından yapılıp köylülerce işletilen cafe restauran var. Hizmeti fazla iyi olmamasına rağmen ihtiyacınızı karşılayacak nitelikte bir yer. Umumi tuvalerler olup ücretsizdir. Ancak buraya özel aracınızla geleceğiniz için milli park olması dolayısıyla giriş otomobillere ücretlidir.

borçka karagöl


Artvin'de diğer en gözde gezilecek ve görülmesi gereken yerlerden biri de Mençuna şelalesi'dir. Artvin'in doğa harıkası diye tabir edilecek olan şelale görenleri adeta hayran birakıyor. Arhavi merkezden 15 km içeriye girip 30 dakikalık bir doğa yürüyüşü sonucunda ulaşmak mümkün. Ulaşımı biraz zor olsa da yanına vardığınızda kakikaten geldiğimizde değmiş diyecek nitelikte olup tahmini 90 metre uzunluüunda bir şelaledir.

 mençuna şelalesi
 
Artvin tatil evleri ve yerleri arasında doğa ve orman içindeki Mençuna şelalesine vardığınızda en güzel ve rahat edebileceğiniz ahşap konaklama bungalov evler çıkar karşınıza ve mutlaka kalınması gereken bir yer. Mençuna konakları şelalenin hemen karşısında mükemmel manzaralı ve tamamen ahşap evlerdir. Burada konaklama yaparken ayni zamanda semaverde çay zapabileceğiniz gibi, mangal veya barbekü yapma şansınız da vardır. Tesisin mutfağından da istifade ederk çardaklarda mangalın tadını çıkarabilirsınız.
    

 Artvin tatil evleri ve yerleri
         

 Artvin'de tatil yapabileceğiniz Artvin Tatil Köyleri ile Konaklama yapabileceğiniz tatil evlerini tercih edebilirsiniz. En güzel Artvin Tatil köylerinde en uygun fiyatlarda ve en  güzel evlerde doğa içerinizdeki muhteşem yerleri tercih edebilirsiniz.
         Artvin tatil evleri  ve yerleri tercih ederken en çok dikkat edilmesi gereken özelliklere sahip  doğa içerisinde, manzaralı, konför, Ahşap yapılar, bungalow, otantik yapılar ve Butik oteller'i tercih edebilirsiniz.
Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri

 ARHAVİ OTELLERİ

Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat