• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar

    • MENÇUNA KONAKLARI
    • Gsm:0533 527 42 12
Mençuna Şelalesi

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİArtvin Konaklama 
Mençuna Konakları
 ARTVİN OTELLERİ
Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam97
Toplam Ziyaret384852
Hava Durumu

Arhavi Ne Yapılır?


Arhavi'ye geldiğinizde neler yapılabilir, etkinlikler ve gezip görebileceğiniz yer ve mekanlar...

    Artvin Arhavi tatilinizi renklendirmek için doğal ve tarihi güzellikleri gezdikten sonra güzelim ormanların ve yaylaların içinde yürüyüş ve jeep safari turuna katılabilirsiniz. Artvin Çoruh Nehri’nde rafting yapabilirsiniz. Arhavi’de uygun yaylalarda kamp kurabilirsiniz. Yaklaşık 10 kilometrelik sahile sahip olan ilçede yaz ayları deniz turizmi için uygun. İsterseniz denize girebilirsiniz. Ya da denizde ya da derelerde olta balıkçılığı yapabilirsiniz. İlçe merkezinde gezmek isterseniz merkezdeki çarşıda gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

           İsterseniz Kemer Köprü Köprüsü, Derecik Köprüsü ve ormanların içinde gemi şeklinde kayanın bulunduğu Gemi Kayası ve Taş Gemi gibi güzelliklerin yanında Arhavi Merkez Camii, Ulukent Camii ve Dikyamaç Camii gibi tarihi yerleri de ziyaret edebilirsiniz. Gün içinde mola verdiğinizde Arhavi’nin lezzetli yöresel yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. Artvin merkezde ya da civar ilçelerde gezip görebileceğiniz yerler de var. Oralara da günübirlik geziler düzenleyebilirsiniz.
        Eğer Ağustos ayının son haftası Arhavi’ye gittiyseniz bölgenin en kapsamlı ve en eski etkinliği olan Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’ne katılabilirsiniz. Mayıs ayının son haftasında Arhavi'ye giderseniz her sene düzenlenen Mençuna Şelalesi Yürüyüşüne katılabilirsiniz.
      Mençuna şelalesine ve Kamilet Vadisine gidip piknik yapabilirsiniz. Ayrıca şelalede ve Kamilet deresinde yüzebilir, suyunu içebilir ya da kıyısında oturup akan suyu izleyip bütün yorgunluğu atabilirsiniz. 


Kamilet Vadisi

Mençuna Şelalesi

Mençuna Şelalesi


Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri
 ARHAVİ OTELLERİ
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat