• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi

 

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİ
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

 Mençuna konakları

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret519519
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.496013.5501
Euro15.469115.5311
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 533 527 4212 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

artvin-arhavi-koy-evleri

Artvin Arhavi Köy Evleri


           Artvin Arhavi Köy Evleri - Artvin Arhavi Mençuna Evleri

      Artvin ili merkezinde ve ilçelerinin köy evleri ile yerlerinde kafanızı dinlendirmeye ve köy yaşamı içerisinde tatil yapmaya ne dersiniz...

       Artvin merkez bölgesi genelinde ve Arhavi, Hopa, Borçka, Şavşat, Yusufeli ve Ardanuç ilçelerinde son zamanlarda köy evleri restore edilerek gelen turistlere tatil yapmak için hizmete sunulmaya başlamıştır. Artvin ili Arhavi ilçesinde özellikle mevcut köy evlerinde yüzelli-ikiyüz yıllık tarihi dolma taş evler restore edilerek turistlerin hizmetine hızlı bir şekilde hizmet etmeye başlamıştır. 
        Artvin Arhavi köy evleri yapı maliyeti sadece restore edilmesi olduğundan dolayı turizmciler için ekonomik bir yapılardır. Taş dolma evleri Artvin ilinde oldukça yaygın yapılardır. Bu tur yapıların ekonomik avantajları olduğu gibi bir çok dezavantajları da vardır. Yapılar yıllar önceden yapıldığından ahşaplar oldukça eski ve tamiratları zordur. Bunun yanında yine eski köy mimarisine göre yapılmış bugünkü şartlara cevap vermemektedir. Örneğin her odanın kendine özgü wc ve banyosu bulunmamaktadır. Oysa bugünkü modern odalar bağımsız wc ve banyolardan oluşmaktadırlar.

       Artvin Köy evleri ve yerlerinde müşterek banyo ve wc bulunmaktadır. Her odanın kendine özgü bağımsız bonyolar bulunmamaktadır. Ancak Köy evleri fiyatları günümüz modern yapılara göre daha da ucuz konaklama yerleridir. Geleneksel köy yaşantısı ve yöresel yemekler tadarak tatil imkanlarından yararlanabilirsiniz.

        Artvin köy evleri konaklama ve pansiyonlarında erken rezervasyonlarda en uygun fiyatlarda ve en güzel yerlerinde tatil imkanları ve fırsatları.

 
Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri

 ARHAVİ OTELLERİ

Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat