• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi

 

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİ
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

 Mençuna konakları

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret500581
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.19299.2297
Euro10.671010.7138
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 533 527 4212 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

artvin-arhavi-konaklama

Artvin Arhavi Konaklama
Artvin Otel Fiyatları


    Artvin Arhavi konaklama, Doğu Karadeniz Bölgesinde bulunan en güzel tatil evleri ile yerlerinin olduğu tatil şehirdedir Artvin.

         
Artvin; Çoruh nehri, Atabarisi, yaylaları, festivalleri, şelaleleri, camileri, kiliseleri, harika manzaraları, virajli yolları, binbir çeşit bitki çiçekleri, yüksek dağları, milli parkları, ormanları, tertemiz havası, sıcakkanlı insanları ve yeşilin her tonunu barındıran bitki örtüsüyle hatta şoförleri ile meşhur bir şehirdir. 
          Artvin Arhavi konaklama, otel ve pansiyon tesislerinde taş ve ahşap yapılar ön planda olup bu tarz yapılar benimsenmiştir. Doğaya ve mimari yapıya uygun ahşap yapılar tercih edilmektedir. İmkanlar çerçevesinde konaklamalar televizyon ve internet telefon gibi günlük her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde donatılmıştır.
     
bölgedeki ilgili mekanların konumu ve türüne göre değişmekte olup ortalama kişi başı kahvaltı dahil 50-TL ile 300-TL arasındadır. Konaklama yerlerinin yarım ve tam pansiyon durumuna göre de fiyat artmaktadır.   

        Doğa harıkası olan Artvin ilçelerinde Ardanuç'taki Cehennem Deresi Kanyonu, Şavşat'taki Karagöl Sahara Milli Parkı ile Karagöl ile Sahara Yaylaları, Borçka'daki Borçka Karagöl, Arhavi'deki Kamilet Vadisi ve Mençuna Şelaleleri bulunmaktadır. Şavşat'in Sahara Yaylası çok ilgi çeken ve kamp yapmak için ideal bir yerdir. Borçka ilçesinde bağlı olan  Camili Gorgit ve Maral Şelalesi yöre turizmine önemli katkı sağlıyarak turistlerin ilgi odağı olmuştur
           
Artvin otel

        Artvin bölgesinde geçmişten günümüze kadar birçok medeniyetler yaşamış ve bu medeniyetler günümüzde tarihi eserleri ile iz bırakmışlardır. Artvin Kalesi, Satlel Kalesi, Tibeti Kilisesi, Şavşat Kalesi, Gevhernik Kalesi, Ferhatlı Kalesi, Camileri, Tekkale Manastırı, Opiza Manastırı, Porta Manastırı ve kiliseler bulunmaktadır. Eğer yaz sezonunda Artvin'e geldiyseniz sahil ilçelerimizden  Hopa Kemalpaşa'da kopmuş plaji ve Arhavi plajinde denizin tadını çıkararak ailecek yüzebileceğiniz yerlerdir. Artvin'in balı ve Kafkasör şenliği çok meşhurdur. 
          Artvin Kafkasör kültür ve sanat şenliklerinde boğa güreşlerinin yapıldığı ve yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmuştur. Bunun yanında Artvin'in Macahel Yaylasında üretilen Macahel balı'nın yanında  Arhavi'deki Mençuna markası ile satılan kamilet vadisinde üretilen Mençuna Kestane balıdır. Mençuna Kestane balı Kamilet vadisinde doğal yollarla üretilen organik bir baldır.
           
artvin oteller

      Artvin Arhavi konaklama, Artvin'deki yerli ve yabancı turistlerin yoğun talepleri karşısında konaklama ihtiyaçlarını karşıladıkları mekanlardır. Gelişen turizm karşısında Artvin yöresinin il ve ilçelerinde  yöre halkı tarafından küçük oteller, bungalow, konaklama ve pansiyonlar inşa edilmeye başlamıştır. Artvin merkezindeki oteller, pansiyonlar, kent otelleri ve küçük oteller tarzda değişik yöre geleneklerine uygun konaklama seçenekleri mevcuttur.
         
   Artvin Arhavi Oteller Konaklama, Bungalov, Pansiyonlar, Yayla Fiyat ile  en uygun  doğa içerisinde konaklamayı tercih etmek istediğinizde yörede turizme uygun  yapılmış yapılarda  konaklama yapabileceğiniz ahşap yayla evlerini rezerve edebilirsiniz.     

 Artvin Pansiyonları 
doğa, orman, dağ, şelale manzaralı olmasının yanında ahşap ve yöre mimarısına uygun modern ahşap konaklamalardır. Doğa içerisinde ve yeşilin her tonunu bulabileceğiniz butik oteller kalitesinde  bungalov ahşap yapılardan biri Mençuna Konakları bunlardan biridir.
         
Artvin otel

         Artvin otelleri çoğunlukla konaklamalarda oda&kahvaltı konsepti ile çalışmaktadır. Kendi istekleriniz ve seçenekleriniz doğrultusunda tam ve yarım pansiyon seçenekleri ile de otellerle anlaşma yapabilirsiniz.
         
      Artvin Arhavi konaklama, bölgedeki tatil yerlerinde herkesin bütçesine göre otel, konaklama ve pansiyon bulabilirsiniz. Ancak Artvin'de tatil yapmaya karar verirseniz erken rezervasyon yapmanızı öneririz. Erken rezervasyon yaparsanız en iyi otellerde uygun fiyatlarda konaklama imkanınız olacaktır.  En güzel Artvin Otellerinin en iyi konaklarında farklı seçeneklerde  en uygun koşullarda rezervasyon imkanlarına sahip olabilirsiniz.
          
artvin otellleri   

       Artvin konaklama yerleri,
 vadi ve orman manzaralı doğa içerisinde yeşilin her tonunu bulabileceğiniz dere sesiyle uyuyup kuş sesleri ile uyanabilirsiniz. Artvin bölgesinde her mevsimin kendine özgü bir güzelliğe sahip olduğundan yılın her ayında  konaklayacak yerli ve yabancı turistler vardır.
          
             Artvin'de gezip görülecek o kadar yer var ki; bu yıl planlarınizda Artvin gezi rehberi eşliğinde en güzel yerleri gezebilirsiniz. Ancak erken rezervasyonlarda daha  uygun fiyat seçenekleri ile rezervasyon yapabileceğiniz gibi bunun yanında indirimli fiyatlarla rezervasyon yapabilirsiniz.
         
uygun artvin otel

Artvin'de yayla şenlikleri, doğa yürüyüşleri, rafting, dağcılık ve her yaz aylarında düzenlenen kültür ve sanat festivalleri gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Artvin yöresine ait yöresel  yiyecekler, kebaplar, balıklar, köfteler, muhlamalar ve yöresel yiyecekleri tercih edebilirsiniz. 
       
         Artvin Gürcistan ile komşu bir il'dir. Artvin, Rize ve Trabzon'a gelen turistlerin  tamamına yakını Batum'u gezmek  ve görmek için Batum'u tercih ederler. Batum'a pasaportsuz nufüs cüzdani ile (Ehliyet geçerli değildir) sınırdan 15-TL damga pulu  karşılığında geçebilirler. Batum'da görülmesi gereken kaleler, sahilleri, parkları mevcuttur. Eğlence, kumar ve gece hayatının  bir şekilde yaşandığı bir yer olduğundan dolayı  kuralları sıkı olup ağır yaptırımları da bulunmaktadır.

 artvin arhavi otelleri
       
         Artvin konaklama otelleri, Artvin il ve ilçelerinin en güzel bungalov konaklama otel, ve pansiyonlarda en iyi fiyata internetten veya telefonla iletişim kurarak rezervasyon imkanı.
        Artvin Arhavi Konaklama, Bungalov, Pansiyonlar,Yayla Fiyat hakkında internet sitesi üzerinden otel fiyatlarını karşılaştırarak size en uygun oteli seçerek rezervasyon imkanı. En iyi fiyata hayalinizdeki otelinizle iletişim kurarak online rezervasyon yapabilirsiniz.  Ayrıca Artvin Arhavi otelleri ile grup ve toplu indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz.
      Artvin otel, öğrenci, toplu grup indirimleri ve aileye uygun en güzel fiyat seçenekleri ile  Artvin otel tur operatörü alternatifleri Mençuna Konaklarında.
                                              Konuğumuz olmanız dileğiyle....
Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri

 ARHAVİ OTELLERİ

Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat